KONTAKTY

Vitalita
Biskupcova 36
130 00 Praha 3
tel: +420 222 963 040
info@evitalita.cz

NOVINKY

arr3NOVÝ ESHOPSpustili jsme nový eshop pro Váš pohodlnější nákup! Samozřejmostí je možnost nákupu v kamenném... arr3AKČNÍ NABÍDKYNepřehlédněte aktuálně probíhající akce a slevy na zboží!...

ZBOŽÍ V AKCI


» Bachovy květové esence

 

Co jsou vlastně "Bachovky" ? 

Dr.Edward Bach začátkem minulého století po mnoha pokusech zjistil, že stejnou nemoc je třeba u každého člověka léčit jiným způsobem, protože i její příčiny jsou různé. Filozofií tohoto systému je jednoduchost, úplnost a uzdravování sebe samého. Dr. Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy. Esence harmonizují naši psychiku, nepříjemné nálady, úzkostné stavy a stresy. Jsou zcela bezpečné pro kohokoli bez rozdílu věku či zdraví, mohou se používat pro zvířata i rostliny. Výběr esencí je individuální, každému na míru podle aktuální situace.

 

Jak probíhá terapie?  

Terapie trvá přibližně 1 hodinu. Při prvním seznámení si spolu vybereme několik esencí, které budou postupně otevírat různé aktuální „bloky“, ale i ty z minulosti . Poté Vám esence namíchám na míru pro Vás do 30 ml lahvičky k domácímu užívání. ( 30 ml esence vystačí cca na 1 měsíc užívání )


Někdy stačí jedna návštěva, jindy pokud je příčina starší, je třeba i návštěvu opakovat. Problémy se musí odstraňovat postupně a jemně tak, aby člověk mohl normálně fungovat.

Bachovy květové esence se užívají dle individuelního dávkování, které Vám bude doporučeno na sezení. Esence se užívají vnitřně ( kapátkem, které je součástí lahvičky, se aplikují kapky na jazyk, nebo se mohou zředit vodou a vypít )

 

 
Co nabízíme? 

Více jak 15ti letou zkušenost v oblasti Bachovy květové terapie. Díky tomu Vám mohu nabídnout skutečně profesionální péči, kterou si zasloužíte. Zároveň pracuji s velkou pokorou, protože i po takovéto době si uvědomuji, že člověk se může stále učit a objevovat další možnosti, které zřejmě Dr. Bach s touto terapií zamýšlel. K dispozici jsem v otevírací dobu na uvedených kontaktech.

Co jsem za své praxe například pomohla odstranit:
za 1 návštěvu : úzkostné stavy a strach ze zkoušky či pohovoru, koktání dítěte, strach z porodu
za více návštěv : pomoc s odvykáním na drogy, kouřením, strachu z řízení auta, strachu z výšek a mnoho dalšího

Konzultace bachovek může probíhat i po telefonu, skypu či emailu, jestliže není možné osobní setkání. Cena konzultace je stejná pro všechny její varianty. 

Ceník:

 - první terapie 500,- Kč  ( vč. užívací lahvičky s kapátkem )

 - další návštěva 400,- Kč

 Předem se prosím objednejte na čísle +420 775 114 490

   "Bachovky" jsou zcela bezpečné pro každého bez rozdílu věku. 

 

NzAwMTV