KONTAKTY

Vitalita
Biskupcova 36
130 00 Praha 3
tel: +420 222 963 040
info@evitalita.cz

NOVINKY

arr3NOVÝ ESHOPSpustili jsme nový eshop pro Váš pohodlnější nákup! Samozřejmostí je možnost nákupu v kamenném... arr3AKČNÍ NABÍDKYNepřehlédněte aktuálně probíhající akce a slevy na zboží!...

ZBOŽÍ V AKCI


» Deeplanguages

 
DeepLanguages.cz

 Naším cílem je učinit výuku jazyků efektivní, příjemnou, zábavnou a uvolněnou. 
Důležitou součástí metody je uvolnění v hladině alfa, které Vám napomůže překonat jak případné bloky v učení, tak zlepší schopnost zapamatování.

 

Vyučujeme tyto jazyky:

  • angličtina
  • španělština
  • francouzština

 

 

Co je hladina ALFA:

Hladiny jsou frekvence v nichž pracuje mozek. Během dne se různě ladí a jeho i naše fungování se právě na základě té dané hladiny mění. 

Hladina alfa souvisí se zklidněním, s cestou ke svému skutečnému já, a s podvědomím. Také má na starosti uvolnění a relaxaci. Do hladiny alfa se dostává mozek každého člověka, jsou to ony stavy „sním i bdím“ těsně před usnutím a po probuzení. Cítíte se jakoby mimo rytmus, ale myslíte a fungujete. V hladině alfa prožíváte i ty chvíle, kdy se zahledíte z okna jedoucího vlaku a necháte plynout myšlenky. Jste v ní při masáži, ale i když si čtete a necháte se pohltit dějem knížky nebo si vykreslujete antistresové omalovánky. 

Studium jazyka je proces založený hlavně na zkušenosti.

Každý člověk je trochu jiný a proto se  snažím Vám nabídnout i ve skupinových kurzech individuální přístup. Rád budu Vaším průvodcem a ať už je Vaše motivace ke studiu jazyka jakákoliv, určitě jí ještě posílíme. Komunikace v dalším (světovém) jazyce Vám otevře bránu k mnoha novým informacím, kontaktům a zdrojům poznání, tak jako ji otevřela mně. Získáte lepší pocit ze sebe sama a rozšíříte si možnosti ať už na poli pracovním, soukromém či při cestování.

Mým cílem je, aby jste z lekcí odcházeli s pocitem nadšení, že děláte pokroky.

 Petr Mlejnek, lektor

 

MzJkYzRkNG