KONTAKTY

Vitalita
Biskupcova 36
130 00 Praha 3
tel: +420 222 963 040
info@evitalita.cz

NOVINKY

arr3NOVÝ ESHOPSpustili jsme nový eshop pro Váš pohodlnější nákup! Samozřejmostí je možnost nákupu v kamenném... arr3AKČNÍ NABÍDKYNepřehlédněte aktuálně probíhající akce a slevy na zboží!...

ZBOŽÍ V AKCI


» Výživové poradenství

 

Potřebujete redukovat váhu, poradit s hubnutím nebo si váhu jen tak udržet? My vám s tím pomůžeme. Zabýváme se korekturou postavy, výživovým poradenstvím, detoxikací,

Pracujte na svém zdraví a kráse! Uvidíte, že začnete jinak vidět sama sebe, své okolí, svět kolem Vás. Vaše okolí se začne na Vás dívat jinak a chovat se k Vám s úctou a respektem.

 

Od roku 1991 se Hana Herčíková zabývá problémy žen a jejich postojem k životu.

Nejprve jsem měla kosmetický salonek na Praze 3, následně jsem v roce 1994 založila první dámský klub v Praze TOP LADY CLUB. Soustředila jsem kolem sebe mnoho zajímavých osobností a firem, které měli co předat ženám jakéhokoliv věku. Jednalo se o organizaci přednášek, kurzů, setkání se zajímavými osobnostmi, léčiteli, lékaři a dalšími odborníky s pozitivním vlivem na zdravý životní styl žen a jejich rodin. Od roku 2009 se ještě hlouběji zajímám o zdravou výživu a její vliv na zdravotní stav jednotlivců. Vedlo mne k tomu zjišt ění markantního zvýšení obezity v naší zemi a to nejen u dospělých lidí, ale bohužel i u nastupující generace a u malých dětí.

 

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ, DIETOLOGIE:

Úvodní hodina - 45 minut - 700,- Kč

  • vyšetření, vážení, zjištění množství vnitřních tuků v těle, prověření fyzického a zdravotního stavu, porovnání metabolického věku se skutečným věkem, první základní informace, jídelníček
  • doporučení bylin a podpůrných produktů vhodných konkrétně s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu a věku

Kontroly - 20 minut - 350,- Kč

  • kontrola váhy, úprava jídelníčku vždy s ohledem na reakci z předešlého týdne, konzultace

Intenzita kontrol se odvíjí od výsledku a potřeby jednotlivých klientů.

 

NOVINKA: od 1. do  srpna 2017

ZJIŠTĚNÍ PŘÍČINY ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ POMOCÍ

"KVANTOVÉHO MAGNETICKÉHO RESONANČNÍHO ANALYZÁTORU"

od září 2017 - 450,- Kč k ostatním službám

Kvantový magnetický rezonanční analyzátor je diagnostický přístroj, který dokáže vyhodnotit 38 zdravotních zpráv a 261 podrobných analýz zdraví. Díky tomuto přístroji získáme podrobnou informaci, na které orgány v těle se zaměřit, ukáže nám chybějící vitamíny, stopové prvky a minerály, vypracuje zdravotní stav a najde hlavní zdravotní problém a oslabená místa v těle.

Přístroj dokáže rozpoznat zdravotní problémy ještě před viditelnými příznaky a známkami onemocnění, je to kontrola zdravotního stavu neinvazivním způsobem, nemůže dojít v žádném případě k poškození organismu.

Analyzátor zjišťuje srdeční, cévní a mozkové problémy, funkci jater, žlučníku, slinivky, ledvin, plic, mozku. Vystopuje kostní choroby a kloubní choroby, cukrovku, u mužů najde případné blížící se problémy s prostatou, zjistí i sexuální funkčnost, funkčnost sperma atd.. Současně i stav a kvalitu imunitního systému, funkčnost střev, štítné žlázy, očí. U žen gynekologické funkce, vyšetření prsou a hormonů v těle. Zjistí alergie, chybějící vitamíny a aminokyseliny, kolagen, koenzymy, kovy v těle, toxiny a další... Dále pak pulz srdce a mozku, případně příčinu obezity, množství nebezpečných vnitřních tuků v játrech a ostatních viscerálních tuků (tuky kolem vnitřních orgánů).

Přístrojem zpracovaná analýza 16 meridiánů v těle každého konkrétního člověka je pro mne po návratu z Číny také určitým vodítkem pro řešení problému.

V neposlední řadě nám napoví jakým směrem zaměřit nápravu pro zlepšení zdravotního stavu (doporučení odborného lékaře), případně jak předejít blížícím se zdravotním problémům pomocí úpravy jídelníčku, užíváním vitamínů a potravinových doplňků.

YmJkZjRm